1. Nové vozidlá
 2. AYGO X

Objavte úplne novú Toyotu Aygo X

DIZAJN

Najžiadanejší crossover v meste

Aygo X upúta okolie svojim výrazným a nezameniteľným dizajnom. Dvojfarebná karoséria podčiarkuje štýl, pričom z nej vyžaruje originalita a hravý charakter. Nápadné LED svetlomety jasne osvetľujú cestu, zatiaľ čo dizajn zadných svetiel si zachováva kultový tvar modelu Aygo. Vďaka impozantným 18" zliatinovým diskom kolies pod masívnymi blatníkmi má Aygo X širší postoj, takže kamkoľvek sa vydáte, zaujmete moderným a sebavedomým vzhľadom.

AYGO X CANVAS

S hlavou v oblakoch

Otvorený priestor stelesňuje absolútnu slobodu. Otvorte štýlovú plátennú strechu na modeli Aygo X Canvas a všetkými zmyslami sa prepojte so svojím mestom. Pocíťte hrejivé slnko na tvári, vietor vo vlasoch a vychutnajte si výhľad a zvuky rušného mestského života okolo vás. Vpusťte do kabíny svetlo a podmaňte si ulice veľkom štýle.

KONEKTIVITA

Na jednej vlne s vami a vaším mestom

Aygo X je viac než len mestské auto, je rozšírením vášho aktívneho životného štýlu. Systém Toyota Smart Connect ponúka spoľahlivé bezdrôtové pripojenie z telefónu k multimediálnemu systému, zatiaľ čo s bezdrôtovým nabíjaním budete vždy pripravení na dobrodružstvá. Veľký 9" HD dotykový displej zobrazuje všetko, čo potrebujete, vrátane cloudovej navigácie s informáciámi o aktuálnom dianí na cestách.

Akú príchuť si vyberiete?

Korenie je stelesnením dobrodružstva. Každá odroda má jedinečné vlastnosti, ktoré povzbudzujú dušu – od ostrého chilli až po spletité tóny sofistikovaného zázvoru.


 • ČERVENÁ CHILLI
  Odvážna a smelá

  Po odvážnom chilli korení siahneme, keď sa cítime smelo a trúfalo. Toyota Aygo X v nefalšovanej Červenej chilli farbe je inšpirovaná nečakane horúcim odtieňom tohto najostrejšieho korenia. Vyzýva vás, aby ste sa odlíšili od ostatných, umocní vo vás pocit života a inšpiruje vás k tomu, aby ste si vychutnali príjemnú jazdu na otvorenej ceste.

   


 • ZELENÁ KARDAMÓM
  Sofistikovaná a výrazná

  Jedným z najvýraznejších korenín je kardamóm so svojou jedinečnou vôňou, ktorá nikdy neprestane prekvapovať a tešiť zmysly. Aygo X vo farbe Zelená kardamóm odráža tieto vlastnosti a navodzuje lahodný pocit sofistikovanosti a originality. Vychutnajte si novú chuť do života s modelom Aygo X vo farbe kardamómovej zelenej.


 • BÉŽOVÁ ZÁZVOR
  Teplá a prenikavá

  Chuť zázvoru sa nikdy nedá pomýliť, ani pri nepatrnom množstve. Výrazný zázvor sa vyznačuje komplexnosťou a má jedinečnú schopnosť zahriať ducha a povzbudiť zmysly. Exkluzívna Toyota Aygo X vo farbe Béžová zázvor vo vás rozdúcha pocit odhodlania a dodá vám sebaistotu, aby ste sa vydali vlastnou cestou.


 • MODRÁ BORIEVKA
  Osviežujúca a kreatívna

  Ostrá, jasná a prekypujúca životom - borievka vyjadruje laserovo presné zameranie. Aygo X v chladnej farbe Modrá borievka uvoľňuje cestu slobode myslenia a podporuje kreativitu a zmysel pre optimizmus.

Pohľad zblízka

Preskúmajte niektoré zo štýlových detailov, vďaka ktorým je Toyota Aygo X výnimočná.