1. Majitelia
 2. Ponuky
 3. Servis akciové ponuky

ČISTENIE A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIE

ČISTENIE A DEZINFEKCIA
KLIMATIZAČNÉHO SYSTÉMU
16,00

V rámci tejto prehliadky vykonáme vyčistenie a dezinfekciu výparníka a ventilačných a vykurovacích ciest Vášho vozidla.

Používame výhradne originálny čistič klimatizácií Toyota, ktorý odstraňuje baktérie a nečistoty zo všetkých exponovaných miest a obnovuje výkon klimatizačného systému. Výsledkom je ventilačný systém zbavený škodlivých organizmov a príjemná a osviežujúca vôňa.

REGENERÁCIA CHLADIACEHO
MÉDIA
32,00

Pri starostlivosti o klimatizačný systém je veľmi dôležitá prevencia, ktorou predídete nepríjemnostiam v letných mesiacoch, kedy potrebujete jeho plný výkon.

UHLÍKOVÉ KABÍNOVÉ FILTRE

Na zabezpečenie dokonalej čistoty a účinnosti klimatizácie odporúčame využiť obidve kampaňové prehliadky vrátane výmeny kabínového filtra.

20% ZĽAVA
ŠTANDARDNÝ PEĽOVÝ
A PRACHOVÝ FILTER SO ZĽAVOU
CENA OD
22,80* 18,20
air
Vďaka pridanej ochrannej vrstve naviac tento uhlíkový filter eliminuje alergény S 95±5% úspešnosťou.
Uhlíkový filter je doplnený vrstvou aktívneho uhlíka, ktorá zachytí o 25 % viac nečistôt než štandardný filter.
Aktívne uhlie navyše absorbuje časť výfukových plynov, ktoré spôsobujú podráždenie nosovej sliznice a značne redukuje škodlivé látky a pachy vnútri vozidla.
NOVINKA
UHLÍKOVÝ FILTER
S ANTIALERGÉNNYMI
VLASTNOSŤAMI SO ZĽAVOU
CENA OD
35,40* 28,30
AKTÍVNY UHLÍKOVÝ PEĽOVÝ
A PRACHOVÝ FILTER SO ZĽAVOU
CENA OD
41,16* 32,90

VYBRANÉ ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO

Využite v priebehu kampane širokú ponuku doplnkov a príslušenstva Toyota s 20% zľavou. Informujte sa u nás na sortiment doplnkov a cenu pre Váš konkrétny model vozidla. Pre niektoré modely vozidiel je možné zakúpiť samostatný koberec na stranu vodiča.

20% ZĽAVA

Pre niektoré modely vozidiel je možné zakúpiť samostatný koberec na stranu vodiča.

VÝHODNÁ PONUKA LETNÝCH PNEUMATÍK

Bez ohľadu na to, aké vozidlo Toyota riadite, nájdeme pre Vás vždy tie správne letné pneumatiky, Zaistíme Vám všetku podporu a poradíme, ako ich udržať dlhšie v skvelom stave.

VÝHODNÁ PONUKA
LETNÝCH PNEUMATÍK
AKCIOVÁ PONUKA
KOMPLETOV ZIMNÝCH KOLIES
750,00
 • VYSOKÝ ŠTANDARD

  Naše pneumatiky vždy spĺňajú vysoké štandardy, ktoré očakávate od spoločnosti Toyota – môžete sa tak spoľahnúť, že zakaždým dostanete presne to, čo Vaše vozidlo potrebuje.

 • ODBORNÉ USKLADNENIE PNEUMATÍK

  Zbavte sa starostí so správnym skladovaním pneumatík, s využitím cenného priestoru či so špinou pri ťahaní ťažkých kolies. Máme pre Vás pohodlné, bezpečné a jednoduché riešenie. Využite možnosť uskladnenia Vašich zimných kolies alebo pneumatík v našom servise.

 • RENOMOVANÉ ZNAČKY

  Naše pneumatiky pochádzajú od popredných renomovaných výrobcov a dodávateľov. Sme schopní dodať prémiové rady, ako aj ďalšie značky a typy, aby sme Vám mohli ponúknuť tie najvhodnejšie pneumatiky pre Vaše auto.

 • ŠIROKÝ VÝBER PNEUMATÍK

  Najbežnejšie veľkosti pneumatík máme na sklade. Vaše vozidlo tak môžeme prezuť bez čakania, alebo počas vopred dohodnutej návštevy servisu. Iné veľkosti pneumatík môžeme obvykle dodať do 24 hodín.

VERNOSŤ SA OPLATÍ

Cestná asistenčná služba  Toyota Eurocare Na 12 mesiacov zadarmo

Zistite viac