1. Elektrifikovaný
  2. Hybridné elektrické
  3. Jazda

Pridajte sa k lídrom

Spoločnosť Toyota je už 25 rokov nositeľom revolúcie a inovátorom trhu hybridných vozidiel. Inovácie sú súčasťou našej DNA a náš modelový rad hybridov novej generácie si na celom svete užíva už viac ako 15 miliónov vodičov. Pridajte sa do rodiny elektrifikovaných vozidiel.

Tipy pre hybridnú jazdu

Aplikácia MyT prináša súbor online služieb navrhnutých tak, aby bola vaša jazda ešte bezpečnejšia a zábavnejšia. Funkcia Tipy pre hybridnú jazdu vám na základe analýzy vašich jázd ponúka rady, ako naplno využiť režim EV, znížiť spotrebu paliva a tak aj vplyv na životné prostredie.
Objavte online služby MyT

Vyrobené tak, aby vydržali

Hybridné batérie Toyota sú skonštruované tak, aby vydržali počas celej životnosti vozidla. Pre pokoj na duši poskytujeme na každú batériu záruku 5 rokov / 100 000 km, ktorú pri dodržaní každoročných servisných prehliadok hybridného systému predlžujeme až na 10 rokov. Náš program spätného odberu taktiež zabezpečuje, že keď hybridné batérie dosiahnu koniec svojej životnosti, bude sa s nimi zaobchádzať bezpečne a zodpovedne. Naším cieľom je recyklovať viac ako 50 % hmotnosti hybridnej batérie.